Telli korstnapühkija
Korstnapühkija Kalamajast - Ian Schimanski.                                Annika Metsla foto


Korstnapühkija saate tellida:

- helistades numbrile 527 8485 (argipäeviti kella 09.00 kuni 16.00);
- saates kiri aadressile info@valgevase14.ee;

Korstnapühkija töötab argipäeviti kella 10-st kuni 17-ni.

Valgevase14 OÜ korstnapühkija kasutab oma töös lisaks traditsioonilistele töövahenditele (erinevad kulbid ja harjad) korstnapühkimise tarbeks välja töötatud tahmaimurit.
Võrreldes traditsiooniliste korstnapühkimise tööriistade kasutamisega muudab tahma-imur hõlpsamaks ja kiiremaks põlemisjääkide eemaldamise küttesüsteemist ning vähendab puhastamise käigus põlemisjääkide sattumist ruumidesse.

Tellides korstnapühkija Valgevase14 OÜ kaudu on kasulik teada, et puhastustööd kulgevad kiiremini ja kvaliteetsemalt kui korstnapühkija saabudes:
- kütteseadmed on jahtunud;
- tagatud on ligipääs puhastatavatele kütteseadmetele, ühenduslõõridele ning korstnatele. Juhul kui küttesüsteemi puhastusluugid asuvad põrandapinnast kõrgemal kui 1,8 meetrit, palun tagada töötamiseks stabiilne redel või tool;
- tagatud on ohutu ja nõuetele vastav pääs katusele ning korstnani;
- tagatud on, et koerad jm koduloomad oleksid korstnapühkija töötsoonist eraldatud;
- põrandakatted või kergelt määrduv põrand on korstnapühkija töötsoonis ning liikumisteedel kaitstud ajalehtede või kilega. Korstnapühkija töötab katustel, eluruumides kui ka keldrites korstnapühkija mundris, mis koosneb korstnapühkija vööst, musta värvi (ja kergelt tahmastest) kepselist, -kollerist, -pükstest ja -kingadest. Tööde teostamise ajal korstnapühkija korstnapühkija mundrit tervikuna ega ka osaliselt seljast/jalast ära ei võta;
- korstnapühkimise käigus küttesüsteemist eemaldatud põlemisjäägid pakendab
korstnapühkija 30-40 liitristesse prügikottidesse, millede edasine utiliseerimine jääb tööde tellija korraldada.